Promocje
SHS Penis Complete - pełna sprawność seksualna!
SHS Penis Complete - pełna sprawność seksualna!
199,90 zł 179,90 zł
szt.
Aqua Orgasm Gel - nawilżający żel intymny dla kobiet
Aqua Orgasm Gel - nawilżający żel intymny dla kobiet
49,00 zł 44,90 zł
szt.
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
159,90 zł 129,90 zł
szt.
SHS LibiGel - żel intymny zwiększający doznania
SHS LibiGel - żel intymny zwiększający doznania
78,80 zł 59,90 zł
szt.
Lovense - Max - Masturbator
Lovense - Max - Masturbator
512,00 zł 469,90 zł
szt.
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla mężczyzn
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla mężczyzn
159,90 zł 129,90 zł
szt.
Produkt dnia
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla mężczyzn
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla mężczyzn
159,90 zł 129,90 zł
szt.
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
159,90 zł 129,90 zł
szt.
Kontakt

Masz pytania?
Napisz do nas!

Pon-Pt 10:00 - 18:00

E-mail:
biuro@greener-pharma.pl

Czym są i jak działają feromony w perfumach? 24
Czym są i jak działają feromony w perfumach?

Najlepsze perfumy z feromonami

Feromony są to naturalnie wytwarzane i wydzielane związki chemiczne służące organizmom żywym do komunikowania się za pomocą zapachu oraz wabienia innych osobników. Substancje składające się na feromony są zróżnicowane w zależności od komunikatu, który ma zostać wysłany. W związku z tym trudno określić, czym dokładnie są feromony – to swoista mieszanina związków, z których najczęściej jeden dominuje. Co bardzo istotne, feromonów nie należy mylić z perfumami, a więc zapachami odbieranymi zmysłem węchu, które wybieramy z myślą o tym, by roztaczać wokół siebie miłą woń. Trafnie dobrane nuty i aromaty mogą stworzyć niezwykle zmysłowy efekt, ale ma to niewielki związek z feromonami, które nie są wyczuwalne w tak oczywisty sposób. Są one odbierane poprzez tak zwany układ nosowo-lemieszowy, skąd informacje docierają od razu do mózgu. Aby tajemnicze substancje zadziałały, do procesu włącza się podświadomość. To ona odpowiada za to, że feromony są w stanie wywołać w nas uczucie zrelaksowania, a nawet zakochania… Liczni producenci perfum kuszą klientów zawartością zmysłowych i cudotwórczych feromonów w ich zapachach. Czy to rzeczywiście działa?

Pheromonne Essence dla kobiet - przyciąga męskie spojrzenia, dodaje seksapilu i wzmacnia pewność siebie

Sprawdź ofertę na perfumy z feromonami w naszym sklepie.

Czy feromony są skuteczne?

Zdania na temat skuteczności feromonów są mocno podzielone. Niektórzy, sądząc, że to wyłącznie chwyt reklamowy, nie wierzą w istotne działanie związków chemicznych zwanych feromonami, a na pewno nie na taką skalę, jak obrazują to ich producenci. Jednak substancje te mają swoich zwolenników – według nich dodanie dosłownie kilku kropli produktu do flakonu perfum wystarcza, aby rozbudzić zmysły osoby, z którą chcieliby nawiązać bliższy kontakt. Co na to naukowcy? Dotąd przeprowadzone badania nad feromonami dowiodły ich istnienia. Potwierdzono też fakt, że mają one właściwości silnie oddziałujące na płeć przeciwną, aczkolwiek są produkowane przez ludzką skórę w na tyle niewielkich ilościach, że nie odczuwamy tego na co dzień. Z tego właśnie względu sięga się do feromonów w perfumach lub tych oferowanych oddzielnie.

Pheromonne Essence dla mężczyzn dodaje seksapilu, przyciąga damski wzrok i wzmacnia pewność siebie

Czym różnią się damskie i męskie feromony?

Damskie i męskie feromony zasadniczo różnią się między sobą. Pierwsze dedykowane są kobietom, a na ich działanie wrażliwi są mężczyźni, drugie natomiast na odwrót – produkowane przez mężczyzn są zdolne oddziaływać na kobiety. Różnice widoczne są w składzie damskich i męskich feromonów, z czego damskie najczęściej zawierają mieszaninę dwóch związków: androsteronu i androstenolu, uważanych za najskuteczniej oddziałujące na mężczyzn. Jeżeli chodzi o męskie feromony, ich ważną substancją składową jest andro-stadienon. Wymienione składniki są w stanie wzbudzić większe niż dotąd zainteresowanie osób płci przeciwnej, co jest wykorzystywane nie tylko na randkach. Stosowanie feromonów sprawia, że dana osoba może zdawać się bardziej interesująca i charyzmatyczna, co oczywiście ma związek ze zwiększoną pewnością siebie. Świadomość oddziaływania feromonów na innych w końcu ma duże znaczenie również dla naszego własnego samopoczucia.

Efekt stosowania feromonów

Efekty działania feromonów

Odbierane podświadomie bodźce zapachowe są w stanie aktywnie oddziaływać na osoby znajdujące się w otoczeniu użytkownika feromonów oraz ich zachowanie. Po skropieniu ciała substancją zawierającą odpowiednio dobrane składniki można spodziewać się:

  • zwiększonego zainteresowania ze strony kobiet lub mężczyzn,
  • aury ogólnego zainteresowania własną osobą,
  • respektu oraz zaufania ze strony innych,
  • oddziaływania na aktywność mózgu, w tym między innymi na lepsze samopoczucie.

92% użytkowników zauważyło znaczną poprawę w kontaktach z innymi ludźmi

Zapach feromonów – wyczuwalny czy nie?

Skoro odbiór feromonów odbywa się na poziomie podświadomości, to czy w takim razie są wyczuwalne dla zmysłu węchu? Może tak być. Feromony same w sobie nie są całkowicie bezwonne, a ich specyficzny aromat bywa różnie odbierany. Co ciekawe, według badań około 30% osób w ogóle nie potrafi rozpoznać zapachu feromonów. Pozostała część natomiast określa go zbliżonym do charakterystycznych woni potu, piżmu, czasem wanilii… Feromonów raczej nie stosuje się solo, częściej w towarzystwie aromatycznych dodatków lub perfum. Ma to na celu zatarcie delikatnego aromatu cudotwórczych związków chemicznych, który może zostać wychwycony. Perfumy z feromonami są w stanie całkowicie zneutralizować zapach feromonów, zatem nie ma szans na to, że komuś uda się Cię zdemaskować. W ofercie producentów znajdują się feromony wonne, czyli zapachowe oraz bezwonne, o naturalnym zapachu – ten zaleca się łączyć z innymi wonnościami. Co ciekawe, zapach perfum doskonale Ci znanych i używanych od lat w połączeniu z kilkoma kroplami feromonów może zostać odrobinę zmodyfikowany, ale tylko na korzyść! Nie zdziw się więc, kiedy usłyszysz, że wspaniale pachniesz lub zostaniesz zapytany o markę nowych perfum. Oznacza to, że plan działa!

Zapach feromonów zawsze jest bardziej wyczuwalny dla Ciebie niż dla innych, chyba że zostaną one źle zastosowane, np. dobierzesz zbyt dużą dawkę.

Perfumy z feromonami Love&Desire otrzymały Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Jak stosować feromony?

Jak zostało wspomniane w poprzednim akapicie, z dawką feromonów nie warto przesadzać. Jeżeli zależy nam na wzmożonym efekcie, o wiele skuteczniej jest stosować feromony o większym stężeniu określonych związków chemicznych, które co prawda pachną dość wyraziście, ale są łatwe do przykrycia za pomocą perfum. Można też postawić na zakup perfum z feromonami. Obca osoba, która nie zna naszego naturalnego zapachu, nie będzie w stanie zorientować się, że pada na nią urok feromonów. Jak się okazuje, inaczej działa to w relacjach. Bliska, osoba, która doskonale zna nasze ciało, może wyczuć nawet minimalną ilość obcych związków chemicznych i podświadomie poczytywać ją jako obecność kogoś trzeciego. Zatem osobom będącym w trwałych związkach zaleca się szczególnie ostrożne postępowanie. Feromony należy stosować regularnie, co jakiś czas minimalnie zwiększając dawkę.

Zobacz naszą ofertę na najlepsze feromony męskie i damskie


Opinie użytkowników

Męskie perfumy z feromonami BeMine Fragrance
BeMine Fragrance - męskie perfumy z feromonami
Średnia ocena 4.8/5 na podstawie 17 recenzji
Ocena: 5/ 5
 
Skuteczna pomoc w kontaktach z kobietami
Marek,
Data: 4 czerwca 2017 r.
 
Początkowo do feromonów podchodziłem z dużą rezerwą. Przeczytałem w Internecie artykuł, w którym była mowa o ich działaniu na kobiety, ale nie wierzyłem w skuteczność takich metod. Mimo to temat zaciekawił mnie do tego stopnia, że postanowiłem spróbować, szczególnie że natrafiłem na rabat i nie wiązało się to z dużym wydatkiem. Zamówiłem flakonik i z pewną obawą, że specyficzny zapach będzie mocno wyczuwalny dla innych, odważyłem się używać feromonów. Zacząłem od małych dawek, ale zauważywszy, że charakterystyczna woń całkowicie „wtapia się” w zapach moich perfum, ośmieliłem się i stopniowo zwiększałem liczbę wylewanych na siebie kropelek. Początkowo nie zauważyłem żadnych efektów, mimo że w weekendy zdarzało mi się odwiedzać bary i kluby wręcz przepełnione kobietami. Jednak mimo tego, że żadna z pań nie podeszła do mnie sama, zorientowałem się, że to ja z nieznaną sobie wcześniej łatwością zaczynałem rozmowy z kobietami, do których normalnie nie ośmieliłbym się odezwać, a one… chętnie ze mną flirtowały. Początkowo spodziewałem się czegoś innego. Myślałem, że kobiety same będą się na mnie rzucać, jednak działanie feromonów, co ostatecznie uznałem za ich zaletę, okazało się znacznie subtelniejsze. Zdecydowanie dodały mi wiary w siebie, co odczułem również w życiu zawodowym. Z czasem zaobserwowałem wzmożone zainteresowanie ze strony kilku koleżanek z biura, z których jedna dzisiaj jest moją dziewczyną. Muszę dodać, że zanim zacząłem stosować feromony, kilka miesięcy odrzucała każdą propozycję randki. Dzisiaj jestem w szczęśliwym związku, a feromony… nadal mi towarzyszą! Dzięki nim nasza relacja jest głębsza, noce gorętsze, zauważam też ich pozytywne oddziaływanie na życie towarzyskie i zawodowe. Polecam!
 
 
Damskie perfumy z feromonami Love&Desire Premium Edition
 
Love&Desire Premium Edition - damskie perfumy z feromonami
Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 23 recenzji
 
Ocena: 5/ 5
"Magnes na facetów"
Judyta,
Data: 15 lipca 2017 r.
 
O działaniu feromonów przekonałam się w klubie. Koleżanka, która ma bzika na punkcie „wyrywania” facetów i w przeciwieństwie do mnie, zawsze do takich rzeczy nastawionej raczej ze sceptycyzmem niż entuzjazmem, uwielbia te mniej konwencjonalne metody uwodzenia, zdecydowała się na zakup damskich perfum z feromonami. Przed imprezą podśmiewałam się z kumpeli przekonana, że te całe feromony, które wymieszała z perfumami, stworzą zapach-odstraszacz albo trutkę na mężczyzn. ;) Jak się bawiłam? Tak, jak może bawić się samotna laska obserwująca swoją koleżankę otoczoną wianuszkiem facetów. Zamówiłam kilka drinków, a wieczór spędziłam, siedząc na barowym stołku – nudy! Wieczoru nie wspominam dobrze, bo nieźle się wynudziłam, ale za to następna impreza (no i już każda kolejna) była nieziemska, bo z feromonami!

Komentarze do wpisu (24)

3 listopada 2017

Z początku nie dawałam wiary w to, że coś takiego jak męskie feromony jest wstanie spowodować, że płeć piękna spojrzy na mnie łaskawszym okiem. Do czasu aż kolega namówił mnie na zakup w waszym sklepie jednego z produktów i okazało się, że to naprawdę działa! Udało mi się poderwać koleżankę z pracy, która podobała mi się od jakiegoś czasu. Wszystkich nieprzekonanych zachęcam by spróbowali.

7 listopada 2017

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tym, które feromony będą skuteczne, gdy będę chciał uzyskać przychylność kobiet. Teraz myślę, że najlepsze feromony można znaleźć w Państwa. Dlaczego tak uważam? Zakupiłem u was męskie perfumy BeMine i faktycznie udało mi się poderwać na imprezie fajną dziewczynę. Oczywiście ważne jest stosowanie ich zgodnie z zaleceniami, w odpowiednich ilościach, stopniowo zwiększając dawkowanie.

8 listopada 2017

Uważam, że zakup męskich feromonów w waszym sklepie, to był strzał w 10. Od czasu kiedy zacząłem ich używać, mam łatwiejszy kontakt z kobietami – patrzą na mnie przychylniej, no i zyskała moja pewność siebie. Jeszcze nie tak dawno myślałem, że te opowieści o skuteczności można między bajki włożyć, aż do czasu kiedy sam ich na sobie nie przetestowałem. Jest moc!

9 listopada 2017

Myślę, że perfumy męskie z feromonami sprawdzą się kiedy chcemy zyskać na pewności siebie w kontaktach z płcią piękną. Ważnym jest by wybierać tylko sprawdzone produkty, bo mamy gwarancję wysokiej skuteczności i jakości. Nie będę owijał w bawełnę, że dla mnie właśnie takie są oferowane w Greenerpharma. Zakupiłem u was jeden z produktów i się nie zawiodłem. Będę do was wracał, bo warto.

10 listopada 2017

Początkowo nie byłem przekonany, co do tego, że perfumy z feromonami pomogą mi przełamać się w kontaktach z kobietami. Jednakże zmieniłem zdanie kiedy zakupiłem w waszym sklepie produkt Love&Desire i zacząłem go stosować. Po pewnym czasie poczułem się bardziej pewny i przełamując swoją nieśmiałość, udało mi się zaprosić koleżankę, która od dawna mi się podobała. Dziś jesteśmy parą, ale ciągle nie powiedziałem jej o moim sekrecie – raczej pozostanie moją słodką tajemnicą.

13 listopada 2017

Słysząc, że to najlepsze feromony byłem sceptyczny. Traktowałem to jako mit, do czasu, gdy osobiście nie przekonałem się o ich działaniu. Dzięki perfumom z feromonami potrafiłem przyciągnąć uwagę płci pięknej, przez co stałem się bardziej pewny siebie. Nie żałuję swojego zakupu i gdy tylko będzie taka potrzeba, będę wracał po sprawdzone już produkty.

14 listopada 2017

Do niedawna nie byłem przekonany co do skuteczności perfum feromonów. Kolega namówił mnie na zakup i przetestowanie i powiem bez owijania w bawełnę - TO DZIAŁA! Jestem bardzo zadowolony z zakupów i efektów.

15 listopada 2017

Pierwszy raz perfumy feromonowe miałam okazję przetestować, za namową dobrej koleżanki na jedenj z imprez studenckich. Płeć brzydka nigdy specjalnie nie garnęła się do kontaktów ze mną - introwertykiem totalnym. Ze zdziwieniem stwierdziłam, że nawet maleńka dawka, którą "poczęstowała" mnie koleżanka jest skuteczna. W niedługim czasie rozpoczęłam poszukiwania produktu dla siebie i trafiłam do tego miejsca. Jestem mega zadowolona z produktu, który wybrałam, bo potrafi wspomóc mnie w kontaktach z płcią przeciwną.

15 listopada 2017

Perfumy z feromonami męskie i skuteczne uratowały moje stosunki z płcią przeciwną. Od zawsze kobiety raczej do mnie nie garnęły, nie było we mnie nic, co by jest przyciągało. Aż do momentu zastosowania feromonów. Panie częściej zwracają na mnie uwagę, a ja dzięki temu mogę popracować nad kontaktami międzyludzkimi, bo ten pierwszy trudny etap mam dzięki nim za sobą.

16 listopada 2017

Perfumy męskie z feromonami, to produkt, którego od dłuższego czasu szukałem. Moje poprzednie zakupy - bardzo nieudane, nie nastrajały mnie pozytywnie przed ostatnią próbą. Zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Już przy pierwszym wyjściu z kumplami zauważyłem baczny wzrok płci pięknej.

16 listopada 2017

Perfumy z feromonami miałem okazję testować po raz pierwszy. Powiem szczerze byłem sceptykiem, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Ja - introwertyk nagle otoczony kilkoma paniami, nigdy bym nie przypuszczał. Najlepsze moje zakupy!

17 listopada 2017

Piersze w swoim życiu feromony dostałem na prezent na 18-stkę. Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu specyfików i prezent potraktowałem jako żart. Tego wieczoru po pierwszym zastosowaniu pojawiło się zaiteresowanie ze strony płci pięknej, ale ja dalej traktowałem to w formie zgrywania się. Dopiero niedawno postanowiłem ponownie wypróbować męskie feromony w perfumach i powiem jedno, to nie były udawanki, to na prawdę działa. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pozytywnymi efektami i każdemu je polecam

6 grudnia 2017

Wydaje mi się, że perfumy z feromonami mają podwójne działanie. Po pierwsze - działają, bo zawierają feromony na które reaguje płeć przeciwna. Ale na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że mają drugą stronę działania - zwiększają pewność siebie! Sama myśl o tym, że pachnę feromonami ;) powodowała u mnie większą otwartość na ludzi w ogóle, a szczególnie na mężczyzn. Generalnie polecam!

7 grudnia 2017

Najlepsze feromony jakie miałam to te, które są od razu zawarte w perfumach. Bo sama miałam tendencję do przesady i nie potrafiłam dobrze dostosować ilości. A te które mam obecnie są wspaniałe i będę na pewno do nich wracać!

8 grudnia 2017

Długo zastanawiałem się co wybrać, czy zdecydować się na same feromony, czy może na perfumy z feromonami. Po waszym artykule wiem, że zacznę od perfum z dodatkiem feromonów, ale znając siebie samego, na bank kiedyś zdecyduję się na same feromony :)

11 grudnia 2017

Szukałem męskich perfum, które byłyby dla mnie idealne. Ciągle coś mi nie pasowało, aż trafiłem na wasze perfumy z feromonami BeMine. Strzał w 10 dla mnie i dla mojej partnerki, nagle stało się "gorąco". Jedyny minus to nazwa - musiałem przez jakiś czas ukrywać flakonik przed dziewczyną :P ale kiedy pokazałem jej czego używam, wkurzyła się, że... nie powiedziałem jej wcześniej :D i kupiła też wersję dla siebie. Jednym słowem - polecam.

12 grudnia 2017

Kiedy przeglądałam oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych dla mnie perfum z feromonami, natrafiłam na Love&Desire Premium Edition, które przykuły moją uwagę pięknym flakonem a także ceną. Nie różni się ona od zwykłych perfum dostępnych w drogerii. A mi w życiu dodają 2x więcej pewności siebie.

13 grudnia 2017

Trafiłam do was kiedy szukałam męskich perfum z feromonami dla mojego partnera. Te, które wybrałam (polecaliście je na stronie) obydwojgu nam bardzo przypadła do gustu. Zapach podkręca atmosferę nie tylko w łóżku, ale w ciągu całego dnia. Uważam, że przez to jak pachnie mój facet, mamy cały dzień gry wstępnej :-)

14 grudnia 2017

Używam męskich feromonów Pheromone Essence. Mam już swój system (który polecacie) - dodaję niewielką ilość feromonów do moich stałych perfum, dzięki czemu pachnę niby tak jak zawsze, ale zwracam kobiecą uwagę. Zauważyłem efekt od razu. Od dawna używam perfum z wyższej półki i nie raz się podobały płci przeciwnej, ale odkąd dodaję feromonów, mało która przechodzi obojętnie ;) +1000 do pewności siebie.

18 grudnia 2017

Wg mnie najlepsze feromony jakie zakupiłam dla mojego partnera to były Be Mine Fragnance. Szczerze powiedziawszy gdy małżonek ich używa to nie mogę przejść obojętnie gdy poczuję ten zniewalający zapach.

19 grudnia 2017

Perfumy w formie feromonów tylko i jedynie z marki Love and Desire. Tylko te mnie do siebie przekonały zniewalającym zapachem i długotrwałością działania.

19 grudnia 2017

Perfumy z feromonami marki Be mine to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Moja kobieta wariuje gdy ich używam. Są bardzo wydajne i mają bardzo wyrazisty zapach.

5 stycznia 2018

Według mnie najlepszymi perfumami męskimi z feromonami są te marki Love and Desire. Moja partnerka ma na mnie ochotę kiedy ich tylko użyję. Jak dla mnie to działa znakomicie, choć początkowo byłem sceptyczny, jeśli chodzi o feromony.

5 stycznia 2018

Myślę, że zakup tych męskich perfum z feromonami Pheromone Essence okazał się trafiony, gdyż odkryłem znaczną poprawę w kontakcie z moją kobietą. Stała się bardziej mi przychylna oraz stałem się bardziej pewny siebie. Wszystkim niedowiarkom polecam sprawdzić i przekonać się, jak to działa na kobiety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl