Producenci
Kontakt

Masz pytania?
Napisz do nas!

Pon-Pt 11:00 - 18:00

E-mail:
biuro@greener-pharma.pl

Najszybciej odpowiadamy na Facebooku!

Przegląd produktów intymnych Hi-tech 0
Przegląd produktów intymnych Hi-tech

Nowe rozwiązania technologiczne bardzo szybko wykorzystywane są przez branżę gadżetów intymnych. Okazuje się, że funkcje oferowane przez takie gadżety, mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających i wybrednych użytkowników i użytkowniczki. Przeprowadzimy krótki przegląd zaawansowanych produktów intymnych Hi-tech. Zajmiemy się trzema nowinkami na rynku, które mogą znacznie urozmaić życie intymne i dodać do niego sporo pieprzu. Będą to: Lovense Lush Bullet Toy, Kiiroo - Pearl & Onyx Couple, Pretty Love Abner oraz Kiiroo OhMiBod Esca.

Lovense Lush Bullet - wibrator sterowany smartfonem

Lovense Lush Bullet ToyJest to wibrator jajko, który zaopatrzono w możliwość sterowania za pomocą smartfona albo smarwatcha. Doskonale nadaję się do zabawy w pojedynkę, także do stymulacji w miejscach publicznych bądź też do seksu na odległość. Dzięki specjalnej aplikacji może być sterowany z odległości, wtedy kontrolę nad stymulatorem można powierzyć partnerowi.

Lovense Lush Bullet może być też sterowany za pomocą muzyki albo połączony z mikrofonem smartfona, wtedy wibrator reaguje na dochodzące do mikrofonu dźwięki. Posiada wielką ilość programów - dodatkowe można zaprogramować samodzielnie albo ściągnąć z sieci.

Lovense Lush Bullet Toy wibruje mocno, głęboko, ale po zaaplikowaniu jest niemal niesłyszalne. Doskonale sprawdza się w miejscach publicznych, jest bowiem dyskretne. Z bliska można nim sterować pomocą ruchów ręki czy stuknięć palcem (tapping) w ekran smartfona.


Zobacz Lovense Lush Bullet >>>

Kiiroo - Pearl & Onyx Couple

kiiroo pearl onyx 2 couple

KIIROO Onyx & Pearl Couple 2 jest zestawem do cyberseksu, w skład którego wchodzą masturbator Onyx 2 oraz wibrator Pearl 2 – obydwa gadżety wyposażone są w technologię teledildoniczną. Zestaw jest doskonałym rozwiązaniem dla par, które dużo czasu spędzają w podróży albo żyją w miejscach na tyle oddalonych siebie, że nie są w stanie spotykać się tak często, jakby tego pragnęły.

Technologia teledildoniczna działa w ten sposób, że Onyx 2 i Pearl 2 komunikują się ze sobą za pośrednictwem internetu i bluetooth. Dzięki temu następuje wymiana informacji, która umożliwia dzielenie się intymnym dotykiem. Za sprawą technologii haptic, Pearl odbiera wrażenia dotykowe i następnie przesyła je do Onyxa, który reaguje na nie odpowiednim zacieśnianiem i rozszerzaniem się umieszczonych wewnątrz pierścieni. W rezultacie użytkownik odczuwa doznania zbliżone do prawdziwego stosunku seksualnego.

Zobacz Kiiroo Pearl & Onyx >>>

Pretty Love Abner – wibrujące jajko sterowane smartfonem

Pretty Love Abner

Pretty Love Abner jest wibrującym jajkiem, zaopatrzonym w możliwość sterowania smartfonem poprzez łącze bluetooth. Wykonane zostało z delikatnego i niepodrażniającego silikonu medycznego najwyższej jakości. Dzięki temu jajko nie uczula i może być użytkowane przez naprawdę długi czas. Jest podręcznym i nowoczesnym gadżetem, który zapewnia głębokie doznania zmysłowe.

Aplikacja powiązana z gadżetem działa na telefonach z systemem Android. Gadżet zasilany jest akumulatorkiem, który ładuje się za pomocą kabla USB (zamieszonego w zestawie). Istnieje również możliwość sterowania jajkiem bezpośrednio za pomocą przycisku znajdującego się na obudowie. To prawdopodobnie najtańszy gadżet Hi-tech, wysokiej jakości jaki znajdziemy na rynku - idealny dla osób, które chcę urozmaicić swoje życie intymne, nie naruszając swojego budżetu domowego.

Zobacz Pretty Love Abner >>>

 

 

Kiiroo OhMibod Esca – wibrujące jajko sterowane smartfonem

kiiroo ohmibood esca

 

Kiiroo OhMiBood Esca to nowoczesny gadżet erotyczny, który umożliwia łatwe sparowanie z masturbatorami Kiiroo, a jednocześnie możliwy jest do sterowania za pomocą aplikacji powstałych do interaktywnych wibratorów dla kobiet marki OhMiBood. Produkt powstał przy współpracy i dzięki doświadczeniu dwóch firm (Kiiroo i OhMibood), obie znane i cenione na rynku gadżetów Hi-tech. Tym razm możne je połączyć i cieszyć się wspólną zabwą na odległość, czy urozmaiconą grą wstępną obok siebie. Urządzeniem Kiiroo OhMiBood Esca można sterować dzięki wi-fi (aplikacja bądź sparowany masturbator), a także przez bluetooth w odległości do 8 metrów. Wibtatro posiada niesamowicie dużą ilość opcji sterowania, z czego najbardziej zaskakującą i dopracowaną jest funkcja sterowania dźwiękiem i muzyką. Na jego końcówce znajduje się dioda odzwierciedlająca poziom, tryb i wzór wibracji. Gadżet szybko zyskuje na popularności, ze względu na wysoką jakość oraz bogatą liczbę opcji sterowania.

 

Zobacz Kiiroo OhMibod Esca >>>

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl