Promocje
Bigerection - Medica Group - suplement na potencję
Bigerection - Medica Group - suplement na potencję
119,00 zł 95,50 zł
szt.
PlayWoman – żel pobudzający orgazm
PlayWoman – żel pobudzający orgazm
69,90 zł 59,90 zł
szt.
SHS Penilarge+ Spray – spray powiększający penisa
SHS Penilarge+ Spray – spray powiększający penisa
68,90 zł 48,00 zł
szt.
SHS Penilarge Gel - żel powiększający penisa
SHS Penilarge Gel - żel powiększający penisa
71,10 zł 61,90 zł
szt.
SHS Penilarge Cream - krem powiększający penisa
SHS Penilarge Cream - krem powiększający penisa
58,90 zł 48,00 zł
szt.
SHS Penilarge - tabletki na powiększanie penisa
SHS Penilarge - tabletki na powiększanie penisa
149,90 zł 111,90 zł
szt.
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
Pheroamore - stężone feromony perfumowane dla kobiet
159,90 zł 79,95 zł
szt.
SHS Perfect Bust - tabletki wspierające rozmiar piersi
SHS Perfect Bust - tabletki wspierające rozmiar piersi
169,89 zł 140,90 zł
szt.
SHS Penis Complete - pełna sprawność seksualna!
SHS Penis Complete - pełna sprawność seksualna!
199,90 zł 179,90 zł
szt.
Produkt dnia
Kontakt

Masz pytania?
Napisz do nas!

Drogeria Intymna Greener Pharma Sex Shop Opinie

E-mail:

biuro@greener-pharma.pl

 

Preparaty na przedwczesny wytrysk 9
Preparaty na przedwczesny wytrysk

Preparaty na przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk stanowi dość wstydliwą, męską dolegliwość, która dotyka nawet 30% mężczyzn na całym świecie, w tym około 4 miliony w Polsce. Jest ona całkowicie naturalna i nie musi budzić obaw u osób niedoświadczonych seksualnie. Jednak może okazać się ona zmartwieniem mężczyzn w różnym wieku i doświadczonych w różnym stopniu. Jak poradzić sobie z problemem? Czy na rynku dostępne są preparaty na przedwczesny wytrysk i czy warto im zaufać? Kiedy spray lub żel opóźniający wytrysk nie wystarczy i należy wybrać się do lekarza?

84% kobiet uważa, że stosunek krótszy niż 30 minut jest ogromną przeszkodą w życiu seksualnym

Jak rozpoznać przedwczesny wytrysk?

Pojedynczy wytrysk, który nastąpił za wcześnie to nie powód do paniki. Jeden incydent wcale nie musi oznaczać, że problem zostanie z nami na stałe. Przedwczesny wytrysk klasyfikowany do zaburzeń, które można leczyć to ten, który trwale obniża komfort życia i uniemożliwia uzyskanie zadowolenia z kontaktów o charakterze seksualnym. Mówimy o nim wtedy, kiedy mężczyzna regularnie doświadcza wytrysku nasienia w momencie nawet nieznacznego, subtelnego pobudzenia. To warto podkreślić – przedwczesny wytrysk możemy uznać za problem dopiero wówczas, kiedy mężczyzna boryka się z nim regularnie od dłuższego czasu. W innym razie takie dolegliwości są uznawane naturalne i okresowe, np. spowodowane stresem i mijające wraz z nim. Przedwczesny wytrysk sam w sobie nie stanowi zagrożenia dla ogólnego zdrowia, ale może znacząco obniżać samopoczucie, doprowadzić do braku pewności siebie, długotrwałego sfrustrowania seksualnego, niechęci do zbliżeń intymnych, co z pewnością będzie miało przełożenie na życie codzienne osoby borykającej się z tą dolegliwością.

Opinie na temat tego, ile średnio powinien trwać stosunek znacząco się różnią, zatem naprawdę trudno określić, kiedy możemy traktować wczesny wytrysk jako schorzenie nadające się do leczenia farmakologicznego. Przedwczesna ejakulacja jest różnorako interpretowana przez ekspertów. Uważa się, że problem dotyczy mężczyzn, u których wytrysk regularnie i od dłuższego czasu ma miejsce wcześniej niż 120 sekund w trakcie lub przed stosunkiem i ma związek z niemożnością wytrzymania napięcia seksualnego.

 

Przedwczesny wytrysk – przyczyny

Przyczyny dolegliwości nie są do końca znane ani określone w oczywisty sposób. W okresie dojrzewania jest ona związana z tak zwaną burzą hormonów. W wieku dorosłym może być zdeterminowana obecnością innych chorób, np. nadciśnienia, cukrzycy, nadczynności tarczycy lub zapalenia gruczołu krokowego. Wspomina się też o niej jako o konsekwencji częstej masturbacji lub wstrzemięźliwości seksualnej, a w niektórych źródłach w kontekście jednej z możliwych przyczyn zaburzenia mówi się o częstych zmianach partnerów. Duże znaczenie ma również aspekt psychiczny, nastawienie do seksu – brak pewności siebie, strach przed ośmieszeniem, stres, a także nadużywanie alkoholu, palenie papierosów czy zażywanie narkotyków – wszystko to może złożyć się na odczuwaną dolegliwość.

Jak sobie radzić?

Przede wszystkim nie należy robić tego samodzielnie. Warto skonsultować się z lekarzem, który dokładnie określi przyczyny jednostki chorobowej i rozpocznie odpowiednią terapię. Ze względu na własne bezpieczeństwo nie warto stosować środków, na których reklamy łatwo natrafić w Internecie. Nierzadko są to fałszywe leki, których działanie może przyczynić się do niekorzystnych zmian w organizmie. Ich następstwa mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i ogólnego dobrostanu. Przedwczesny wytrysk można skutecznie wyleczyć, ale należy robić to pod opieką lekarza. Ten zaleci któryś z leków możliwych do kupienia dopiero na receptę bądź poleci odpowiedni preparat, np. spray taki jak Orgasm Control Spray lub żel opóźniający wytrysk, które można bezpiecznie stosować przed stosunkiem, jak Orgasm Control Gel, czy chusteczki Orgasm Control Wipes.

Czym jest i jak działa dapoksetyna?

Wiele lat badań pozwoliło znaleźć środek będący w stanie zaoferować mężczyznom skuteczną pomoc. Chodzi o wynalezienie krótko działającej substancji oddziałującej na receptory członka. Dzięki szybkiemu wchłanianiu i eliminowaniu związku z organizmu nie stanowi on zagrożenia dla zdrowia i może być bez obaw stosowany w celu wydłużania stosunków seksualnych. Środek zawiera się w różnych preparatach, np. żelach i sprayach opóźniających wytrysk. Dzięki osłabieniu czułości członka stosowany doraźnie może znacząco zwiększyć komfort życia seksualnego, jednak rozwiązuje on problem na krótką chwilę. Pozbycie się dolegliwości na stałe niestety dla większości mężczyzn nie będzie możliwe bez wizyty u lekarza, który dobierze właściwe metody leczenia.

Jakie produkty są dostępne na opóźnienie wytrysku?

Najskuteczniejsze leki dostępne są na receptę, ale oprócz nich istnieją również inne bezpieczne dla zdrowia preparaty na przedwczesny wytrysk. Wśród nich wymienić można między innymi spraye czy żele opóźniające ejakulację i umożliwiające odbywanie dłuższych stosunków seksualnych. Zmniejszają one czułość penisa i są w stanie pomóc skutecznie, ale niestety w większości wyłącznie doraźnie.

 

Sprawdź naszą ofertę na preparatów na przedwczesny wytrysk.

Komentarze do wpisu (9)

8 listopada 2017

Nie odkryję tutaj Ameryki stwierdzeniem, że preparatów na przedwczesny wytrysk jest dostępnych całe multum na rynku. Jednakże jak zaufałem ofercie Greenerpharma i po raz kolejny się nie zawiodłem. Zakupiony u was preparat Orgasm Control Gel wydłużył nasze – moje i żony – chwile uniesień i pozbyłem się tej jakże frustrującej dysfunkcji. Żona też zaczęła mieć częściej niż kiedyś ochotę na seks ze mną, a to chyba najlepsza rekomendacja.

10 listopada 2017

Z preparatów na przedwczesny wytrysk wybrałem u was Orgasm Control w żelu. Postanowiłem nie łączyć go z suplementem, ale i tak w wyniku jego użycia udało mi się wydłużyć stosunek o jakieś 15-20 minut. Mam też wrażenie, że ilość doznań podczas zbliżenia uległa zwiększeniu a wystarczy tylko na chwilę przed seksem posmarować nim członka by osiągnąć ten efekt.

14 listopada 2017

Od wielu lat miałem problem z przedwczesnym wytryskiem. Stało się, to dużym problemem z chwilą gdy na poważnie planowałem związek z kobietą mojego życia. Oboje nie byliśmy zadowoleni z jakości naszego pożycia. W końcu po wielu namowach z jej strony postanowiłem zainwestować w preparaty na przedwczesny wytrysk - a dokładnie Orgasm Control kupiony w Waszym sklepie. Efekty nie przyszły od razu, ale regularne stosowanie pozwoliło w niedługim czasie opóźnić wytrysk i na nowo cieszyć się seksem.

16 listopada 2017

Problemy z przedwczesnym wytryskiem miałem odkąd tylko pamiętam. Przez moje dolegliwości zabiłem 2 związki i byłem daleki od budowania normalnego współżycia. Wszystko się zmieniło, gdy trafiłem do Waszego sklepu. Preparaty na przedwczesny wytrysk to coś czego mi brakowało. Teraz regularnie je stosują i zauważyłem pierwsze różnice. Nie jest to jeszcze cel jaki chcę osiągnąć, ale jestem cierpliwy i konsekwentnie stosuje zakupione środki.

7 grudnia 2017

Aż żal pisać o tym co było. Nie potrafiłem wytrzymać nawet gry wstępnej z kobietą, to powodowało, że często zmieniałem partnerki (bo która by to wytrzymała na dłuższą metę...). Dopiero wizyta u lekarza i rozpoczęcie stosowania porządnych leków z waszej oferty spowodowało, że coś zaczęło się dziać ku lepszemu. Oczywiście nie od razu, ale pierwszy efekt wymierny jest taki, że jestem z jedną kobietą od ponad pół roku i wygląda na to, że jest zadowolona. Ja też!

11 grudnia 2017

Podczas kontaktów intymnych czułem się często jak nastolatek, mimo że te lata już dawno minęły. Stresująca praca i szybkie tempo życia miały swoje odbicie w sytuacjach łóżkowych. Po długich namysłach zdecydowałem się w końcu na zestaw Orgasm Control i w efekcie nastąpiła zmiana o 180 stopni. Bez poczucia dyskomfortu, bez bólu (którego się trochę obawiałem) - za to z bardzo dużą przyjemnością moją i partnerki.

14 grudnia 2017

Na rynku jest całe mnóstwo preparatów na przedwczesny wytrysk. Ja nigdy u siebie nie widziałem tego problemu, ale kiedyś moja dziewczyna delikatnie zwróciła mi uwagę, że wolałaby dłużej. Najpierw się dziwiłem, że po co komu wydłużenie stosunku o 30-40 minut?? Ale kocham moją Alę i zdecydowałem się dla niej kupić u was Orgasm Control Gel. I już rozumiem, że Ala chyba też mnie kocha, bo do tej pory ja chyba nawet gry wstępnej nie byłem w stanie poprowadzić do końca. Po stosowaniu tego żelu potrafię w pełnym wzwodzie wytrzymać naprawdę ponad 20 minut co powoduje ogromną satysfakcję dla obydwu stron. Polecam nawet dla niedowiarków.

18 grudnia 2017

Ja szczerze mówiąc mam już 50+ więc czasami przydałaby się pomoc jakiegoś preparatu na przedwczesny wytrysk. Jak dla mnie żel opóźniający wytrysk jest bardzo dobrym rozwiązaniem. I tak między nami małżonka także nie narzeka, że zacząłem się "wspomagać".

29 stycznia 2018

Dzięki specjalnym właściwością tych tabletek wydłużysz swój stosunek nawet do 30 min. W końcu zabłyśniesz w sypialni i zyskasz miano prawdziwego kochanka ! Sprawdź ! https://tinyurl.com/y74wrtd7

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl