Producenci
Kontakt

Masz pytania?
Napisz do nas!

Pon-Pt 11:00 - 18:00

E-mail:
biuro@greener-pharma.pl

Najszybciej odpowiadamy na Facebooku!

Czym się różnią pompki do powiększania penisa?

0
Czym się różnią pompki do powiększania penisa?

Nie brakuje mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z wielkości swoich członków. Niestety niewielki rozmiar może stać się poważnym kompleksem, który rzutować będzie na życie seksualne. Na szczęście istnieje pewna prosta metoda na dodanie swojemu przyrodzeniu kilku dodatkowych centymetrów. Z pomocą przychodzą pompki do powiększania penisa. Czym tak naprawdę są owe urządzenia i jak działają?

Powiększ swojego penisa bez żadnych operacji

Pompka do powiększania penisa jest dosyć niepozornie wyglądającym przyrządem, jednakże za jego pomocą można bardziej lub mniej zwiększyć objętość swojego małego przyjaciela. Trzeba przy tym zaznaczyć, że tego typu produkty są bezpieczne, a ponadto można liczyć nie tylko na zwiększenie długości i grubości członka, ale także na osiągnięcie silniejszej i trwalszej erekcji. Działanie tego urządzenia opiera się na wytworzeniu w komorze podciśnienia, na skutek którego naciągane są tkanki członka i ciała jamiste penisa. Pompka może służyć również do osiągnięcia mocnej i intensywnej erekcji - dzięki ciśnieniu napływa więcej krwi do członka. Tak więc jest to także świetne rozwiązanie dla panów mających problem z potencją. Na skutek rozszerzenia ciał jamistych dochodzi do rozciągania się tkanek zwanego trakcją, czego efektem jest powiększenie na stałe rozmiaru penisa. Ważne jest to, aby pompkę stosować regularnie. Niezwykle istotną kwestią jest także to, aby sięgać po sprawdzone urządzenia. Z pewnością nie ma co spodziewać się satysfakcjonujących efektów po chińskich pompkach za dwadzieścia czy pięćdziesiąt złotych, które nie są w stanie wytworzyć warunków kontrolowanego ciśnienia. Dobrej jakości urządzenie powinno posiadać atesty bezpieczeństwa, a jego skuteczność powinny potwierdzać testy laboratoryjne.

Trakcja penisa

Trakcja penisa to bezpieczna metoda, za sprawą której możemy spodziewać się stałych efektów rozciągnięcia tkanki penisa. Trakcja członka to stopniowe, powolne rozciąganie jego tkanek, które stymuluje proces cytokinezy czyli podziału i mnożenia się komórek. Wzrost rozciąganych tkanek daje efekt powiększenia i pogrubienia penisa. Zjawisko cytokinezy jest najlepiej rozpoznawane z tzw. robienia tuneli na uszach.

Brak efektów z powodu nieprawidłowego stosowania

Trzeba pamiętać o tym, że do każdej pompki do powiększania penisa dołączona jest instrukcja obsługi, do której należy się ściśle stosować. Nieprawidłowe używanie urządzenia może nie nie dać oczekiwanych efektów. Należy się z nią zapoznać również ze względów bezpieczeństwa. Nierzadko bywa tak, że panowie chcący uzyskać bardzo szybko spektakularne efekty, ustawiają zbyt mocne podciśnienie czy też korzystają z urządzenia zbyt długo. Niestety przestymulowanie tkanki i korzystanie z urządzenia niezgodnie z instrukcją może okazać się szkodliwe dla zdrownia. Jednak kupując dobrej jakości pompkę od sprawdzonego producenta i stosując się do jego zaleceń, z pewnością można liczyć na skuteczność i bezpieczeństwo pompki w powiększaniu penisa.

Bathmate

Bathmate to najpopularniejsza na rynku pompka do powiększania penisa, która cieszy się doskonałymi opiniami i popularnością dzięki jakości! To doskonałe urządzenie dla każdego mężczyzny, który chce sprawić, by jego penis miał większy rozmiar. Ten prosty w użytku przyrząd pozwala na zwiększenie długości i grubości penisa. Wystarczy jedynie 20 minut dziennie, by osiągnąć spektakularny efekt, dzięki któremu zaskoczysz drugą osobę. Prócz tych oczywistych zalet gadżet ten ma również znaczący wpływ na poprawienie długości erekcji oraz twardości członka w wzwodzie. Regularne korzystanie z urządzenia pozwoli na osiągnięcie pożądanych efektów w krótkim czasie. Stosowanie Bathmate zgodnie z zaleceniami z instrukcji nie ma żadnych efektów ubocznych dla organizmu mężczyzny. Ta pompka do penisa pozwoli Ci na spełnienie Twoich marzeń w kwestii wyglądu Twojego penisa, a także poprawi Twoją sprawność seksualną, niwelując na przykład problem przedwczesnego wytrysku. Przyrząd ten może być używany zarówno podczas kąpieli czy prysznica, jak i po prostu w wolnej chwili poza łazienką.

Bathmate hydromax pompka do powiekszania penisa

Modele:

Bathmate Hercules - najbardziej podstawowa, a zarazem najstarsza wersja pompki firmy Bathmate, z przeznaczeniem "uniwersalnym" co oznacza że do średniej wielkości członka. Jest to najtańsza z całej kolekcji.

  • Maksymalne podciśnienie (powietrze): 5 mm słupka rtęci
  • Maksymalne podciśnienie (woda): 12 mm słupka rtęci
  • Maksymalny rozmiar członka: 17 cm

Bathmate Hydromax X30 - zdecydowanie najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się model przeznaczony do średniej wielkości człona. Czym zatem różni się Bathmate Hercules a Bathmate Hydromax x30. Jaka jest między nimi różnica? Najważniejsza zmiana jaka wystąpiła w nowszej wersji to regulacja ciśnienia na końcówce pompki, która w modelu Hydromax x30 jest znacznie bardziej zaawansowana, dzięki czemu można jej używać nie tylko w wannie, podczas kąpieli, ale również pod prysznicem. Hercules pod prysznicem może nie zdać egzaminu wypuszczając część wody i wytwarzając mniejsze ciśnienie, niż jego następca.

  • Maksymalne ciśnienie: 0,33 bar
  • Maksymalny rozmiar członka: 22 cm / optymalny: 17 cm

Bathmate Hydromax X20 - to nieco mniejsza wersja Bathmate x30. Posiada takie same właściwości, jednak przeznaczona jest dla panów z mniejszymi rozmiarami członka.

  • Maksymalne ciśnienie: 0,33 bar
  • Maksymalny rozmiar członka: 19 cm / optymalny: 15 cm

Bathmate Hydromax X40 - wersja dla mężczyzn z większymi rozmiarami.

  • Maksymalne ciśnienie: 0,33 bar
  • Maksymalny rozmiar członka: 25 cm / optymalny: 19 cm

Każdy z modeli serii Hydromax dostępny jest również w wersji Xtreme, która umożliwia osiągnięcie wyższego ciśnienia, aż do 0,55 bar.

XLsucker Penis Pump

XLsucker Penis Pump to rewolucyjna pompka do powiększania penisa, dzięki której możesz sprawić, że Twój członek będzie wyglądał tak, jak tego oczekujesz. Jest to proste w obsłudze urządzenie, które pozwoli Ci bez większych problemów zwiększyć długość penisa, jak i jego grubość, a także wpłynąć na przedłużenie utrzymywania się erekcji. Wystarczy już 10 minut dziennie sam na sam z tym gadżetem, a po krótkim czasie zauważysz znaczącą zmianę. Prócz widocznego powiększenia się narządu, będziesz mógł osiągnąć większą twardość penisa w wzwodzie, a także zniwelujesz problem z przedwczesnym wytryskiem. Pompka wytwarza podciśnienie, które oddziałuje na członek, powiększając ciała jamiste oraz stymulując je do szybszego rozwoju, a także sprawia, że do penisa napływa więcej krwi. Ten gadżet jest w zupełności bezpieczny dla męskiego organizmu, o ile jest stosowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem określonym w instrukcji. Ta pompka pozwoli Ci w prosty sposób osiągnąć efekt marzeń - zarówno Twoich, jak i drugiej osoby.

XLsucker Digital

XLsucker Digital to gadżet erotyczny, w którym producenci zaprzęgli technologię w celu uzyskania wymarzonych przez Ciebie efektów - powiększenia penisa zarówno na długość, jak i grubość. Gadżet pozwala na wypracowanie niesamowitych zmian w wyglądzie członka. Wystarczy kilka minut dziennie, by w krótkim czasie zobaczyć diametralne zmiany. Pompka posiada cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu będziesz mógł mierzyć ciśnienie wytwarzane wewnątrz urządzenia, a tym samym będziesz mógł całkowicie kontrolować jej działanie. Gadżet pozwala na osiągnięcie o wiele bardziej intensywnej erekcji niż dotychczas dzięki poszerzeniu ciał jamistych, a tym samym zwiększeniu ilości krwi w penisie. To proste urządzenie może wywołać rewolucję w Twoim życiu seksualnym.

 

Zobacz produkty: Pompki do powiększania penisa

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl